Vendégvélemények
Rólunk írták
Máthé László
2026. június 21.
Javaslom az emeleti terasszal. erkéllyel rendelkező szobák vendégeket tájékoztatni arról. hogy nem elfogadott az erkélyről történő hulladék, pl haj nyesedék ledobása. A szálloda és személyzete minden tekintetben kielégíti négy csillagos színvonalat, szerintem felette is. Visszajáró vendégként kijelentem, hogy ezt közel tíz éves időszakra visszamenőleg is igaz.
A hotel válasza:
Köszönjük a visszajelzésüket az erkélyes szobával rendelkező, esetlegesen nem elfogadható magatartást tanúsító más Vendégek kapcsán, figyelni fogunk rájuk. Ugyanakkor nagyon köszönjük kedves visszajelzésüket és szállodánk pozitív értékelését! Nagyon örülünk, hogy ilyen jó élményekkel és érzésekkel vannak Hotelünk iránt és hálásak vagyunk a dicsérő szavakért, amelyek fontos visszajelzések számunkra, hiszen mindig arra törekszünk, hogy Vendégeink teljes megelégedettséget érezzenek a pihenésük során! Szeretettel várjuk Önöket vissza!
Szászné Hász Krisztina
2026. május 31.
Hévizi tó közelében ez a hely a kedvencünk, amikor ott vagyunk mindig Náluk pihenünk. Garantált a pihenés, fel lehet töltődni. Finomak az ételek, minden nagyon jó, a személyzett meg egyszerűen imádnivaló!!! Köszönettel: Szászék
A hotel válasza:
Szívből köszönjük a kedves szavakat és a megtisztelő értékelést! Nagy öröm számunkra, hogy a Hotel Spa Hévízt választották! Külön köszönjük, hogy kiemelték ételeinket és munkatársainkat, a személyzet nevében is hálásak vagyunk az elismerésért. Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is!
Orgoványi Györgyi
2026. május 27.
Minden tökéletes volt, nagyon jól éreztük magunkat
A hotel válasza:
Köszönjük pozitív értékelését! Várjuk vissza Önöket!
Erik Faršang
2026. május 25.
23.5. szombaton - este a vacsorán kivoltak ma hulve a etelek anak ellenele is hogy a pulton 86°C mutatot a kijelzo, kb. 20:00 voltunk vacsorazni.
A hotel válasza:
Nagyon köszönjük visszajelzését, fontos számunkra Vendégeink elégedettsége! Ellenőrizni fogjuk az ételeink hőmérsékletét és szükség esetén javítani fogjuk a kijelzőt, ha az hibás értéket mutat! Reméljük, hogy ezen túl minden mással elégedettek voltak, szeretettel várjuk Önöket vissza!
Dr. Somorjainé Dörflein Mária
2026. május 18.
Tavaly voltam elöször szállóvendégük. Idén különösen jó megoldásnak találtam a svéd asztalos vacsora megoldást. Válsztéka, igen változatos és sokoldalú. Külön gratulálok a salátaválasztékhoz!
A hotel válasza:
Nagyon köszönjük, hogy időt szakított véleményének megosztására! Örülünk, hogy svédasztalos ételkínálatunk lehetőségével és minőségével elégedett volt! Szeretettel várjuk vissza szállodánkba!
Barabásiné Mátéfi Zsuzsanna
2026. május 11.
csak az esti vacsorával nem voltunk elégedettek: kihűlőben volt majdnem mindegyik étel, nem ízletesen főznek sajnos. Olasz tészta helyett miért nem nokedlit készítenek ?
A hotel válasza:
Köszönjük az értékelést és, hogy megosztotta velünk gondolatait. Vendégeink visszajelzései segítenek nekünk folyamatosan fejleszteni szolgáltatásaink minőségét, észrevételeit továbbítottuk kollégáinknak. Reméljük összességében jól érezték magukat nálunk és egy következő alkalommal ismét vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Cseresnyés Zoltán
2026. május 05.
Nagyon segítőkész személyzet és tiszta szobák az ételek is finomak voltak.
A hotel válasza:
Nagyon köszönjük kedves visszajelzését! Örömmel olvassuk, hogy elégedett volt a személyzet segítőkészségével, a szobák tisztaságával és az ételeinkkel is. Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket! Szeretettel várjuk vissza! ????
Varga Róbert
2026. május 04.
Nagyon jól éreztük magunkat, mindenkinek ajánlom :)
A hotel válasza:
Nagyon köszönjük a kedves visszajelzést! Örülünk, hogy jól érezték magukat nálunk, és külön köszönjük az ajánlást is. Szeretettel várjuk vissza Önöket a jövőben is! ????
Gellért Imre
2026. április 28.
Köszönjük szépen!
A hotel válasza:
Nagyon szívesen, örülünk, hogy nálunk jártak! Reméljük, hamarosan ismét vendégül láthatjuk Önöket. Szeretettel várjuk vissza! ????
Szászné Hász Krisztina
2026. április 24.
Törzsvendékeként mindig elégedetten távozunk, most nagyon finomak voltak az ételek. Jól eső érzés, hogy a személyzett több tagjával már-már baráti a kapcsolat. Köszönettel: Szászék ( 122 )
A hotel válasza:
Nagyon köszönjük a kedves szavakat és a bizalmat, amit törzsvendégeinként évről évre megtapasztalhatunk Önöktől. Öröm számunkra, hogy most is elégedetten távoztak, és külön megtisztelő, hogy a személyzetünkkel már-már baráti kapcsolat alakult ki. Mindig szeretettel várjuk Önöket vissza!
- 1
- 2
- 3
- 4
- Következő ›
- »
Hotel Spa Hévíz